TELLIMISTINGIMUSED ALTAN TEAM JALGRATTAD E-POOD

KÕIK MUDELID ON KOHE LAOS OLEMAS (kui ei ole lisatud kirjet VÄLJA MÜÜDUD).

Kõigile jalgratastele kehtib TASUTA kättetoimetamine üle Eesti 1-2 tööpäeva!

Kaup toimetatakse ostjani kulleriga, ostja poolt antud aadressile. Võimalik on tulla kaubale ise järgi. Tellimust ei saa kinnitada, kui ei ole valitud transpordiviis, see on kohustuslik väli. Ise järele tulles on võimalik ratas kätte saada pakendis või kokkupandud kujul. Kokkupandud rattale lisandub 15 eur kokkupanemise tasu.

Kõik Torpado kvaliteetrattad on reguleeritud ning valmis sõiduks. Ostes jalgratta pakendis tuleb külge keerata pedaalid, paigaldada esiratas ning juhtraud (lenks). Lisaks vajadusel pumbata rehvid.

Tellimust vormistades ning makstes kinnitab ostja, et on nõus Altan Team OÜ e-poe tellimistingimustega.

Maksetingimused

Toodete hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
Peale tellimuse esitamist ning kinnitamist tuleb Teie e-posti aadressile tellimuse kinnitus. Arve väljastatakse ühe tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist ning saadetakse kasutaja registreerimisvormis märgitud e-posti aadressile.

Toode saadetakse kliendile järgmisel tööpäeval pärast arve või tellimuse tasumist ning vastava summa laekumist Altan Team OÜ arveldusarvele. Soovi korral on võimalik tulla kaubale ise järgi ning tasuda kauba eest kohapeal sularahas. Ise järele tulles palume eelnevalt aeg kokku leppida.

Kui toodet ei ole laos ning ostja soovib seda tellida siis tuleb tarneaeg ning maksetingimused eraldi kokku leppida. Tellimisel tuleb tasuda ettemaks 50% kauba ostusummast

Kauba tagastamistingimused

Kõikidele Altan Team e-poest ostetud kaupadele kehtib arve alusel tagastusgarantii 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

Müüja ei tagasta ostjale tellitud kauba transpordikulu.

Kokkuleppel vahetatakse toode samaväärse teise toote vastu või tagastatakse raha kauba eest ja kantakse hiljemalt 7 päeva jooksul tagasi arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest. Tagasimaksmise aeg hakkab kehtima hetkest, kui ostja on mittesobiva kauba koos originaalarvega tagastanud müüjale, kes on selle kätte saanud ning üle kontrollinud.

NB! Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud. Palun kontrollige, et tootega saaksid tagastatud kõik kaasasolevad osad. Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata.

Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Altan Team OÜ endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

Kui tootjapoolne defekt ilmnes asja kasutamise käigus, tuleks sellest teavitada Altan Team OÜ e-posti aadressil andres@altan.ee koheselt.

Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus originaalarve alusel 2. aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Puuduse tekkimise põhjuste tõendamise kohustus esimesel kuuel kuul on müüjal ja pärast kuue kuu möödumist ostjal.

Kui avastate tootel kasutamise käigus puuduse, pöörduge viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul alates puuduse avastamisest Altan Team OÜ poole, et leida lahendus.
Ärge kasutage puudusega toodet edasi, sest sedasi võite tekkinud defekti veelgi süvendada!

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui müüja vastava toote varud on ammendunud, sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi hiljemalt 7 tööpäeva jooksul. Hinnad, tekstid ja toodete saadavuse info võivad muutuda ette teatamata.

Lisaks tellimistingimustele reguleerivad kliendi ja teenusepakkuja Altan Team OÜ vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid ja hea tava.