Linnarattad

Linnarattad on loodud liikumise nautimiseks nii linnatänavatel, kui ka kergliiklusteedel. Linna jalgrattad sobivad ka suurepäraselt transpordivahendiks näiteks tööle, kooli või poodi sõitmiseks. Tavapäraselt on linnaratas varustatud tulede, porilaudade, tugijala ja pakiraamiga. Lisaks leiad meilt ka loomulikult linnarattad korviga, kuhu saad näiteks poekoti paigutada. Linna jalgrataste raami kujud on mudelite lõikes erinevad ning valikus on nii linnarattad meestele kui ka linnarattad naistele.

-29%
Original price was: €699,00.Current price is: €499,00.
Kuumakse al. 15,16
499,00
Kuumakse al. 15,16
-29%
Original price was: €699,00.Current price is: €499,00.
Kuumakse al. 15,16
-25%
Original price was: €599,00.Current price is: €449,00.
Kuumakse al. 13,67
-25%
Original price was: €599,00.Current price is: €449,00.
Kuumakse al. 13,67
PARIM HIND!
399,00
Kuumakse al. 13,80
-20%
PARIM HIND!
Original price was: €499,00.Current price is: €399,00.
Kuumakse al. 13,80

Linnarattad

Linnarattad Itaalia legendilt Torpado. Torpado linnaratastel on mitmeid eeliseid võrreldes teiste sarnaste toodetega turul. Siin saad teada, miks valida Torpado linnaratas.
  1. Kvaliteet ja vastupidavus
Torpado jalgrattad on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Rataste raamid on valmistatud alumiiniumist või terasest, mis on kerged, kuid samas tugevad ja vastupidavad.
  1. Stiilne disain
Torpado linnarattad on stiilsed ja kaasaegsed ning neid on saadaval erinevates värvitoonides ja stiilides. Kui soovid linnaratast, mis näeb hea välja ja sobib su stiiliga, siis Torpado pakub kindlasti mitmeid võimalusi. Aegumatu Itaalia disain lisab rattale isikupära mis ei jäta kedagi külmaks.
  1. Mugav sõiduelamus
Linnarattad tagavad mugava sõiduelamuse. Need on varustatud erinevate mugavustarvikutega, nagu näiteks laiad sadulad, ergonoomiline lenks ja amordid, mis neelavad teekonarused. Lisaks on Torpado linnarattad varustatud erinevate käiguvahetussüsteemidega, mis võimaldavad mugavat sõitu erinevates tingimustes.
  1. Funktsionaalsus
Linnarattad on funktsionaalsed ja mitmekülgsed. Need sobivad nii linnas sõitmiseks kui ka pikemateks matkadeks maanteedel ja kruusateel. Lisaks on neil palju lisavarustust, nagu näiteks pakiraamid, tuled, porilauad ja ketikaitse. Sõltuvalt mudelist on ka esiamort ning sadulaamort.
  1. Taskukohane hind
Torpado jalgrattad on taskukohase hinnaga võrreldes teiste sarnaste kvaliteetsete linnaratastega turul. Kui otsid kvaliteetset linnaratast, mis ei tühjenda su rahakotti, siis Torpado on kindlasti hea valik. Torpado linnarattad on kvaliteetsed, vastupidavad, stiilsed, mugavad ja funktsionaalsed. Kui soovid endale linnaratast, mis pakub mugavat ja nauditavat sõiduelamust, siis on Torpado sinu jaoks õige valik. Linnaratta võiksid valida, kui soovid lihtsalt nautida aegajalt rattasõitu ja ei soovi kasutada ratast treeningeesmärgil. Linnaratas sobib ka suurepäraselt transpordivahendiks näiteks tööle, kooli või poodi sõitmiseks. Linnarattal on sõiduasend  loomulik istumisasend ning lenksu kõrgust saab mitmes suunas reguleerida. Lisaks on ka sadul oluliselt laiem ja pehmem. See kõik tagab mugava sõiduasendi. Tavapäraselt on linnaratas varustatud tulede, porilaudade, tugijala ja pakiraamiga. Mõned linnarattad on varustatud ka esiamordiga, mis võimaldab mugavalt sõita ka kruusateedel. Ainus koht, kus linnarattaga ei saa mugavalt sõita, on pehme pinnas (näiteks liiv) ning tehniline metsarada.

Kui Sul on lisaks küsimusi võta meiega ühendust ning aitame teha just Sulle sobiliku valiku.
Altan Team kontakt.

Oled oodatud ka meie salongi Reti tee 11, Peetri. Palun anna eelnevalt enda tulekust teada.