Meist

Alates 2019. aasta märtsist oleme Joyor ja Zeeclo elektritõukerataste ametlikud edasimüüjad. Lisaks pakume elektritõukerataste järelteenindust ja hooldust. Mõlemad tootjad on innovatiivsed teenäitajad elektritõukerataste turul ning meilt leiad kindlasti omale sobiliku elektritõuksi. Vaata lähemalt siit.

Altan Team OÜ alustas jalgrataste müügiga 1997. aastal. Algaastatel tegelesime tavapärase jalgrataste jaemüügiga. Meie valikus olid Itaalia kaubamärgid Esperia, Bottecchia ja Basso.

Alates 2007. aastast alustasime Itaalias toodetud Torpado kvaliteetrataste hulgimüügiga ning meie klientideks olid erinevad kauplused üle Eesti. Valik langes Torpado kasuks, kuna tegemist on kindla ning hea kvaliteedi ja hinnasuhtega jalgratastega. Torpado omab jalgrataste tootmiskogemust aastast 1895 ning seega on üks vanimaid jalgrataste tootjaid maailmas. Torpado kuulub ettevõtete gruppi, mis kokku toodavad üle 400 000 ratta aastas. Torpado jalgrataste pikk tootmiskogemus tagab läbimõeldud tehnoloogia ning väga hea disaini.

Alates 2011. aastast oleme tegelenud e-kaubandusega. Esindame  Eestis  üht vanimat Itaalia jalgrattabrändi Torpado ja innovaatiliste lahendustega tuntud maanteerataste tootjat Fondriest. Meie eesmärgiks on pakkuda kõigile liikumisest rõõmu, läbi professionaalse nõustamise ja meeldiva teeninduse.

Altan Team jalgrataste e-poest leiab endale sobiliku liikumisvahendi igaüks, alatest lastest kuni tipptasemel harrastajani. Vaata kogu valikut siit

 

Torado & Giro d´Italia 1959