Velotrenažöörid

Velotrenažöörid pakuvad mugavat, tõhusat ja nauditavat viisi aktiivsena püsimiseks ja vormi parandamiseks. Velotrenažöör annab parima võimaluse kodus treenimiseks just siis, kui soovid ning ilmast sõltumata. Velotrenažöörid on varustatud kompuutri ja pulsisageduse mõõdikuga, et saaksid jälgida oma treeningkoormust. Valikus on sportlikud spinningrattad, kui ka klassikalised velotrenažöörid.

-32%
PARIM HIND!

Velotrenažöörid

Treeningpukk Parolin G10191

Original price was: €249,00.Current price is: €169,00.
Kuumakse al. 7,29
PARIM HIND!

Velotrenažöörid

Velotrenažöör Pegasus 6000

299,00
Kuumakse al. 10,17
229,00
Kuumakse al. 9,88
329,00
Kuumakse al. 11,17
279,00
Kuumakse al. 9,47
299,00
Kuumakse al. 10,17
319,00
Kuumakse al. 10,88
349,00
Kuumakse al. 11,86
349,00
Kuumakse al. 11,86

Velotrenažöörid

Velotrenažöör Mango 7000

349,00
Kuumakse al. 11,86

Velotrenažöörid

Velotrenažöör Talos 9000

359,00
Kuumakse al. 12,21
399,00
Kuumakse al. 13,55

Miks valida velotrenažöör?

Siin on 10 head põhjust miks valida velotrenažöör oma treeningvahendiks. Tänapäeva kiire elutempo tingimustes on raske leida aega ja motivatsiooni trenni tegemiseks ning see võib olla tõeline väljakutse. Just siin tulevad appi velotrenažöörid. Need pakuvad mugavat, tõhusat ja nauditavat viisi aktiivsena püsimiseks ja vormi parandamiseks. Kui olete kahevahel, kas soetada endale velotrenažöör, siis siin on kümmekond kaalukat põhjust, mis aitavad teil teha õige valiku:
   - Mugavus - velotrenažööril saate treenida igal ajal, sõltumata ilmast või päevaajast.
   - Väiksem koormus liigestele - velotrenažööri kasutamine ei koorma teie liigeseid.
   - Südame tervis - regulaarne velotrenažööril sõitmine parandab südame tervist ja vähendab südamehaiguste riski.
   - Kaalu langetamine - velotrenažööril sõitmine põletab kaloreid ja aitab kaalu langetada.
   - Lihasjõu arendamine - väntamine tugevdab teie jala- ja kõhulihaseid.
   - Vastupidavuse suurendamine - regulaarne velotrenažööril sõitmine suurendab teie vastupidavust.
   - Kohandatavad treeningud - saate reguleerida koormust ja valida erinevate programmide vahel vastavalt teie eesmärkidele.
   - Vaikne ja diskreetne - velotrenažöörid on suhteliselt vaiksed, võimaldades teil treenida, ilma et häiriksite teisi oma kodus.
   - Progressi jälgimine - kõigil velotrenažööridel on sisseehitatud kompuuter, mis jälgib kiirust, läbitud vahemaad ja kulutatud kaloreid, aidates teil püsida motiveerituna.
   - Mitmekülgne treening - olete siis algaja või kogenud sportlane, velotrenažööril sõitmine pakub väljakutseid pakkuvat treeningut, mida saab kohandada vastavalt teie tasemele.
Velotrenažöörid pakuvad mitmeid eeliseid, muutes need suurepäraseks täienduseks teie treeningurutiinile. Olenemata sellest, kas soovite kaalu kaotada, parandada oma südame tervist või lihtsalt aktiivsena püsida, on velotrenažöör mitmekülgne ja kättesaadav vahend, mis aitab teil saavutada oma eesmärgid. Lisaks ei pea te muretsema, mis ilm on ning saate nautida alati treeninguid oma kodus. Seega tehke see samm, investeerige velotrenažööri ja nautige sellega kaasnevaid arvukaid eeliseid. Altan Team pakub nii spinningrattaid kui ka traditsioonilisi velotrenažööre. Lisaks on meie valikus jalgrattad, elektrirattad ning elektritõukerattad. Kõik mis on vajalik keskkonnasäästlikuks liikumiseks. Roheline mõtteviis ning hea tervis on kõige alus ja sellega hoiame endid ning järeltulevat põlvkonda.