Torpado jalgrattad!

Torpado jalgrattad

Torpado jalgrattad

Kui oled uue jalgratta otsingul, siis oled õiges kohas ning siit leiad omale stiilse Itaalia kvaliteetratta.

Torpado on juhtiv jalgrattaid tootev ettevõte Itaalias ning on asutatud aastal 1895. Enam kui 120-aastase tootmiskogemusega on Torpado kujunenud usaldusväärseks kaubamärgiks, mis on tuntud oma uuendusliku disaini ja detailidele pööratud tootmisprotsessi poolest. Kogu jalgrataste tootmine toimub Itaalias. Torpado pakub laias valikus kvaliteetseid jalgrattaid kõigile. Igal jalgratturil on ainulaadsed vajadused ja eelistused, mistõttu valik on väga mitmekesine. Linnarattadlasterattadmaastikurattadkokkupandavad jalgrattadhübriidrattadelektrirattad ning ka tipptasemel maastiku võistlusrattad.

Lisaks läbimõeldud tootmisprotsessile on Torpado jalgrattad ka stiilsed ja visuaalselt atraktiivsed. Tänu elegantsele disainile ja julgele värvilahendusele tõmbavad need kindlasti tähelepanu, kuhu iganes sa ka ei läheks. Tänu kvaliteedile ja usaldusväärsusele võite olla kindel, et teie Torpado jalgratas pakub aastaid rõõmu ja rahulolu.

Torpado jalgrattaga osales Peeter Pruus 2021 aastal Tokio olüpiamängudel. Talle disainiti spetsiaalne maantee võistlusratas sinimustvalge värvitoonides. Lisaks oli ta aastaid Torpado tehase esisõitja ning võitis Torpado jalgrattaga mitmeid väärtulikke auhindu ning ka Eesti meistri tiitli.

Kui hindad jalgratta juures kvaliteeti ja disaini, siis just seda pakuvad Torpado jalgrattad. Vaata siit kõiki Torpado jalgrattaid ning vali omale sobilik.

Jalgratast valides mõelge läbi millisel eesmärgil ratast kasutada soovite. Kas lihtsalt näiteks tööle või kooli sõiduks või treeninguteks. Lisaks on oluline kas soovid sõita vaid asfaldil või ka metsarajal. Kindlasti on oluline ka valida just endlae sobiliku raami suurusega jalgratas. Õige suurusega jalgratas tagab mugava ja ohutu sõidu. Mitte vähetähtis ei ole ka disain. Torpado jalgrattad on kõik disainitud Itaalias ning teatavasti on ajalooliselt disaini areng ja tugevus tulnud just Itaaliast. Meilt leiad aegumatu stiiliga ning mugava jalgratta mis ei jäta kedagi külmaks. Vaata siit täpsemalt: Milline jalgratas valida?

Altan Team on Torpado jalgrataste ametlik esindaja ning meilt saad just endale sobiliku stiilse ning mugava Itaalia legendi jalgratta. Vali endale sobilik jalgratas e-poest või tule meie salongi Reti tee 11, Peetri.

Kui Sul on lisaks küsimusi, võta meiega ühendust ning aitame teha just Sulle sobiliku valiku.

Altan Team kontakt

Altan Team  – 17 aastat kogemust ning klientide usaldust!

Torpado jalgrattad

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga