Torpado võistlusrattad

Torpado võistlusrattad

Torpado võistlusrattad

Torpado on Itaalia rattatootja, mis on olnud rattamaailmas tegutsev alates 1895. aastast. Nende pikaajaline kogemus ja pühendumine kvaliteedile on aidanud saavutada oma maine tipptasemel võistlusrataste tootjana. Kaasaegsed Torpado võistlusrattad kombineerivad traditsioonilist kvaliteeti ja uuenduslikke tehnoloogiaid, et pakkuda sõitjatele parimat võimalikku kogemust.

Torpado rataste tootmine toimub Itaalias ning valikus on Gravel ja Maastikurattad. Torpado ratastega sõidab ja osaleb tipptasemel võistlustel Torpado Factory Team. Varasemalt kuulus Torpado teami ka Eesti sõitja Peeter Pruus. Temale tootis tehas ka Tokyo olümpiamängudeks spetsiaalse maanteeratta sinimustvalgetes värvitoonides.

Torpado Teami kuuluvad täna Itaalia ja Leedu meistrid.

Kõik Torpado võistlusrattad on carbon raamil ning komplekteeritud Srami või Shimano top sarja komponentidega. Oluline veel märkida, et kõik võistlusrattad on ka väga atraktiivsete hindadega. Altan Team esindab Torpado kaubamärki Eestis juba aastast 2007 ning meie juures on tagatud ka hilisem järelteenindus. Vaata siit kõiki Torpado võistlusrattaid

Renero

Torpado võistlusrattad

Matador N

Torpado võistlusrattad

Ribot X

Torpado võistlusrattad

Ribot N

Torpado võistlusrattad

Zenith

Fondriest Panther

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga